Venergi – Oblečieme každého

Náš príbeh je spätý s mestom Prešov a spoločnosťou UNICOTEX.

Naše portfólio:

  • výroba a predaj: dámskych košiel a blúzok a pánskych košieľ,
  • veľkoobchod, maloobchod a distribúcia,
  • výroba firemných košieľ s vyšitým alebo tlačeným logom, podľa želania  zákazníka,
  • výroba košieľ pre siete s odevmi,
  • spolupráca s reklamnými agentúrami v rámci výroby firemných aj reklamných  odevov.

Začiatky slovenskej značky košieľ Venergi sú späté s firmou UNICOTEX, ktorá začala výrobu pánskych košieľ v roku 1993. Po dlhoročnej tradícii a množstve spokojných zákazníkov UNICOTEX rozšíril svoje portfólio o výrobu štýlových dámskych blúzok.

Dominantným produktom firmy UNICOTEX sú však pánske košele Venergi. Sú známe svojou kvalitou a prepracovanými detailmi. Košele Venergi sa vyrábajú zo špeciálneho materiálu – zo zmesi čistej, špeciálne spracovanej bavlny a polyesteru v rôznom zložení. Rokmi fungovania v odevnom priemysle sme zistili, že najobľúbenejšie zloženie košele je 80% bavlna a 20% polyester. Vďaka tejto kombinácii sa môžu košele Venergi jednoducho prať a žehliť.

Košele Venergi ponúkajú široký výber – klasické strihy, ale aj modely podľa najnovších módnych trendov. Samozrejmosťou je pohodlnosť, praktickosť a prijateľná cena.

Medzi naše špecializácie patrí šitie košieľ pre potreby firiem. Takéto šitie si žiada presné a nezdeformované vyšitie loga, čo dokážeme vďaka kvalitnej technológii a dlhoročnej praxi. Naše firemné šitie doposiaľ využili rôzne odvetvia  od biznis manažérov, firmy z autobusovej prepravy, stavebníctva, auto-moto, gastra a hotelových služieb až po zákaznícke centrá a lekárne.

Košele Venergi sú značkou, ktorá má potenciál byť svetová – veríme, že to je náš príbeh. Momentálne distribuujeme košele do rôznych slovenských aj českých miest.

Fotografie z našej výroby:

Ak túžite po košeli Venergi, odporúčame predajňu UNICOTEX na Levočskej 36 v Prešove, ktorá ponúka najširší výber košieľ rôznych strihov, veľkostí aj farieb vďaka skladovým zásobám. Predajňa ponúka aj pánske oblečenie (saká, nohavice, svetre), doplnky (motýliky, kravaty, manžetové gombíky, opasky), ale aj sortiment pre dámy a deti (detské košele aj slávnostné šatky pre dievčatá).

Ak máte Prešov ďaleko, využite náš predobjednávkový formulár.

Fotografie predajne v Prešove: