Venergi – Oblečieme každého

Naše portfólio:

  • výroba a predaj: dámskych košiel a blúzok a pánskych košieľ,
  • veľkoobchod, maloobchod a distribúcia,
  • výroba firemných košieľ s vyšitým alebo tlačeným logom, podľa želania  zákazníka,
  • výroba košieľ pre siete s odevmi,
  • spolupráca s reklamnými agentúrami v rámci výroby firemných aj reklamných  odevov.

Začiatky slovenskej značky košieľ Venergi sú späté s firmou UNICOTEX, ktorá začala výrobu pánskych košieľ v roku 1993. Po dlhoročnej tradícii a množstve spokojných zákazníkov UNICOTEX rozšíril svoje portfólio o výrobu štýlových dámskych blúzok.

Dominantným produktom firmy UNICOTEX sú však pánske košele Venergi. Sú známe svojou kvalitou a prepracovanými detailmi. Košele Venergi sa vyrábajú zo špeciálneho materiálu – zo zmesi čistej, špeciálne spracovanej bavlny a polyesteru v rôznom zložení. Rokmi fungovania v odevnom priemysle sme zistili, že najobľúbenejšie zloženie košele je 80% bavlna a 20% polyester. Vďaka tejto kombinácii sa môžu košele Venergi jednoducho prať a žehliť.

Košele Venergi ponúkajú široký výber – klasické strihy, ale aj modely podľa najnovších módnych trendov. Samozrejmosťou je pohodlnosť, praktickosť a prijateľná cena.

Medzi naše špecializácie patrí šitie košieľ pre potreby firiem. Takéto šitie si žiada presné a nezdeformované vyšitie loga, čo dokážeme vďaka kvalitnej technológii a dlhoročnej praxi. Naše firemné šitie doposiaľ využili rôzne odvetvia  od biznis manažérov, firmy z autobusovej prepravy, stavebníctva, auto-moto, gastra a hotelových služieb až po zákaznícke centrá a lekárne. 

Košele Venergi sú slovenskou značkou, ktorá má potenciál byť svetová. Momentálne distribuujeme košele do rôznych slovenských aj českých miest.

Fotografie z našej výroby:

Fotografie predajne v Prešove: