Vianočnú atmosféru si už môžeme užívať naplno. Vyzdobené mestá, nákupné centrá aj domovy, otvorené vianočné trhy aj napadaný sneh. Štedrý deň sa blíži a otázku vianočných darčekov už nemôžeme ďalej odsúvať. 

Vybrať ten správny darček je obvykle omnoho ťažšie pre mužov, aj keď ženy sa potešia každej drobnosti, darovanej s láskou. Niekedy však môže byť problémom aj výber toho pravého darčeka pre muža. Máte taký problém aj vy? Pozrite si náš výber 5 vianočných darčekov, ktoré môžu potešiť aj vášho muža. 

Spoločný zážitok

Darovať si vzájomný čas je v dnešnej dobe asi najlepším darčekom. Môže ísť o voucher na wellness vo vašom meste, adrenalínový zážitok v podobe lietanie či víkendový pobyt na horách. Pri výbere zážitku si však dajte pozor. Darujete ho partnerovi, zohľadnite preto aj jeho preferencie a záľuby. Neriaďte sa tým, čo vyhovuje len vám. Pointou daru má byť spoločne strávený čas, ktorý si vychutnáte obaja. 

IT vychytávka

Máte doma IT-čkára či nadšenca moderných technológií? Vyberte mu darček z tejto sféry. Inteligentnou domácnosťou urobíte radosť aj sebe – ovládanie zariadení cez mobil vám uľahčí bežné domáce práce a váš partner bude môcť hľadať ďalšie využitie tohto smart zariadenia. 

Ďalšou možnosťou sú aj smart hodinky, ktoré sa využívajú na meranie fyzického výkonu, platenie v obchodoch aj telefonovanie. 

Domáci kutil 

Poriadneho chlapa poteší náčinie, ktorým sa bude môcť venovať prácam v domácnosti, okolo domu či na aute. Šikovný kufrík so základným náradím, špeciálna brúska či ochranné okuliare – skúste si všimnúť, čomu váš partner venuje čas a energiu a vyberte mu niečo nápomocné z daného sortimentu. 

Pre elegána 

Klasika v podobe ponožiek ostáva stále klasikou, ale určite viete, že muži si sami od seba nepotrebujú nakúpiť nové elegantné oblečenie, až kým ich náhodou nečaká ples či event v práci. Preto prekvapte svojho partnera novou košeľou. Je len na vás, či stavíte na klasiku alebo ho prekvapíte zimnou kolekciou. Ako bonus mu môžete dokúpiť aj doplnky – kravata, motýlik čo manžetové gombíky sú must have v šatníku každého muža.

Pre zábavu

Hracia konzola je hračka, po ktorej muži túžia už odmala. V rodine sa s ňou budú vedieť zabaviť aj deti či dokonca aj vy. Skvelé na tomto darčeku je, že vám ponúka ďalšie možnosti na darčeky do budúcnosti – kúpu špecifickej hry, dokúpenie volantu pre väčšiu autenticitu pretekov a podobne.

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *